Elektronik ortamda zahmetsizce hazırlanan grafik formlar...

Form Tasarımı

Kurumda kullanılan; sirküle edilmesi, onay alınması veya belirli birimlere iletilmesi gereken formlar, zaman kaybı yaşatmadan Reteam paneli içinden herkese iletilebiliyor.

Oluşturulan forma isim verilir, içerik oluşturulur ve formu kullanması istenen kişiler yetkilendirilebilir.


Tüm arşivinizi elektronik ortama taşıyın, dokümanlar arasında kaybolmayın.

Varlık Tanımlama

Tanımladığın varlıkları birbirlerine bağlayabilir, aralarında ilişki kurabilirsin.
Etiketleme

Panele girişi yapılan tüm evrakları gruplandırabilir, etiket kelimeler oluşturarak doküman veya envanterleri arandığında kolayca bulunur hale getirebilirsin.

Evraklar arasında kaybedilen zaman kurumlar için kayıptır. Etiketleme özelliği ile tanımlanan; organizasyon, toplantı, evrak gibi her türlü içerik oluşturacağınız başlık veya benzeri kelimelerle düzenli bir yapı oluşturur.
Etiketleme sisteminin faydaları nelerdir?

  • Benzer projelere ortak etiketler verip Reteam akıllı arama motoruyla evraklara kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Oluşturulan etiketler tüm aktivitelerin gruplandırılmasını sağlayarak, evrak erişiminizi kolaylaştırır.
  • Yapılan etiketlemeler sayesinde sisteme kayıtlı tüm kişiler bahsi geçen evraklara kolayca erişebilir.

Kartvizit arama ve saklama derdinden kurtulmanıza yardımcı oluyoruz!

Reteam paneline, mevcut veya potansiyel tüm firma ve kurumların çalışan bilgilerini tanımlayarak, dilediğin zaman kolayca tüm detaylara ulaşabilirsin.

Kişi ve firmaların özenli gruplandırılması ile işler akışında devam edecek, kartvizitleri çanta ve çekmecende saklamak zorunda kalmayacaksın.

Bilgilerini aradığın kişilere panel üzerinden doğrudan mail atabilecek, rapor gönderebilecek hatta istersen çeşitli anket paylaşımlarında da bulunabileceksin.
Yetkilendirme

Kurumun tüm çalışanlarını tek bir şema altında toplayabilir, kişilerin profillerini diledikleri gibi düzenlemesini sağlayabilirsin. Çeşitli kişilere görev atayabilir, yetkilerini belirleyebilirsin.

Kurumun tüm çalışanlarına panel üzerinden her an ulaşabiliyor olmak; iş tanımlama ve görev atama sürecinde hafızanı tazeler ve kaçıracağın olası detayları ortadan kaldırır.
Reteam Panelini 14 Gün Boyunca Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın!

Kayıt Ol