Elektronik Belge Yönetim Sistemi ile verimliliğinizi arttırın!

Reteam panelini kullanarak kurumunuz için gerekli tüm ilişkileri yönetebilir, etkileşimde bulunabilir, mevcut veya potansiyel müşterilerinizle bağınızı hep koruyabilirsin.
Kurumunuzun hafızasını düzenleyerek, iş süreçlerinin elektonik ortamda çevrim içi olmasını sağlanayarak, iş hakimiyetini asla kaybetmezsin.
Reteam'de hedef her zaman iş geliştirmek ve doğru iletişimi koruyabilmektir. Firmalarda tüm çalışanların birbirlerinden ve şirket için akıştan haberdar olmaları, kurumun gelişimi ve kazancı için çok önemlidir. Bu şeffaflık için Reteam tüm donanıma sahiptir.

Aktivitelerinizi tüm detaylarıyla planlayabilirsiniz.

Süreçleri tanımlayarak; herhangi bir aktivite, toplantı, organizasyon gibi gerekli bir durumun planlamasını kontrollü şekilde düzenleyebilirsin. Böylelikle, planlanan aktivitelerin kontrol altında tutulmasını sağlayabilirsin.

İş süreçlerini yönetin, akışına karar verin!

Planlanan aktivitelerin, tüm çalışanlar için eşit standartlara getirilmesi Reteam ile çok kolaydır. Önemli olan; iş süreçlerinin istenildiği gibi modellenebilmesi, takibinin yapılarak raporlanabilmesi, kurumun performansının istikrarlı bir grafikle arttırılabilmesidir.

İş sürecinde atadığın görevleri dilediğin gibi yönetebilirsin.

Aynı anda oluşturacağın farklı aktiviteler için, sisteme kayıtlı tüm kişilere farklı görevler atayabilirsin. Tanımlanan görevler, gizli tutulabileceğin gibi herkesin görebileceği bir tanımla da yapabilirsin.

İzin, işten ayrılma gibi durumlarda; atanan görevler kolaylıkla değiştirilebilir, iş akışını bozacak herhangi bir problemin ortaya çıkması önlenebilir. Reteam panelinin, en ince detayına kadar planlanmış, kullanıcı dostu bir sistemdir olduğunu unutmamak gerekir.

Bildirim mesajlarıyla hiçbir iş atlanmasın!

Mevcut formlar belirlenen zamanda, istenilen kişi veya kişilere uyarı, bildirim, e-posta, SMS olarak iletilebilir. Bu sistem otomaitk olarak tekrarlanabilir.

Microsoft Outlook Office ve Exchange ürünleri ile entegre bir sistem!

Aktivite oluşturma, takvimsel süreç, görev atama gibi mevcut akışın dışında, iletişimin e-posta yoluyla takibi ve farklı kişilere aktarılması da oldukça önemlidir. Reteam'de sürecin her zaman kontrol altında olabilmesi için anlık iletişimin dışında; e-posta ile hatırlatma yahut rapor gönderme seçenekleri de mevcuttur. Panelin Microsoft ürünleri ile entegre çalışıyor olması, iş akış hızının kesilmemesi için büyük bir etkendir.

Reteam Panelini 14 Gün Boyunca Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın!

Kayıt Ol